MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Catering dietetyczny to ciekawe rozwiązanie szczególnie w przypadku osób, które cierpią na notoryczny brak czasu. Klienci korzystający z takiej diety nie muszą bowiem spędzać swojego wolnego czasu na zakupach oraz przyrządzaniu posiłków w kuchni. Catering dietetyczny na dowóz w Warszawie może być też tani, czego dowodem jest oferta znajdująca się na stronie Kapitan Cook. W takiej sytuacji posiłki przygotowywane są w siedzibie przedsiębiorstwa, a następnie dostarczane konsumentom we wskazane przez nich miejsce. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób zapracowanych oraz niemających wiedzy związanej z tworzeniem zdrowego i zbilansowanego menu. Catering dietetyczny okaże się strzałem w dziesiątkę w przypadku klientów zmagających się z nadmiarem kilogramów oraz nietolerancjami pokarmowymi.

Dla osób będących na diecie dużym problemem może być komponowanie posiłków zgodnych z założeniami dietetyków, a to za sprawą niewielkiego doświadczenia w tej kwestii. W przypadku cateringu dietetycznego odpowiedzialność za prawidłowe ułożenie jadłospisu spada na specjalistę zatrudnionego w wybranej firmie.

Data dodania: 11-08-2019

DANE FIRMY:


  • Telefon: 511 722 198
  • Domena: https://www.kapitan-cook.pl/
  • Nazwa: Kapitan Cook
  • Adres: Rejtana 12A
  • Miejscowość: Luboń
  • Kod pocztowy: 62-030

Dodaj Opinie


Od firmy Kapitan Cook już od 2 miesięcy zamawiam catering dietetyczny do firmy i nie mam zamiaru chyba przestać jeść tego pysznego zdrowego jedzenia.
By:Andrzej Wieczorek
Data:2019-10-09 08:18:02
Ocena: 4