MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Osoby mające wiele długów, które przerastają ich możliwości finansowe, są często zmuszone do złożenia w sądzie wniosku o upadłość konsumencką.

Dla wielu osób jest to wyjątkowo niekomfortowa sytuacji. Nic w tym dziwnego, wiąże się bowiem z wieloma wyrzeczeniami, ale często to jedyna droga do poradzenia sobie z zadłużeniem.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej przez sąd poprzedza dokładna weryfikacja majątku i możliwości finansowych dłużnika oraz sprawdzenie, czy dłużnik sam nie przyczynił się do pogłębienia długo poprzez nieodpowiednie zarządzanie środkami finansowymi.

Jeśli wniosek zostanie przyjęty, sąd wyznacza Syndyka Masy Upadłości, który zajmuje się sprzedażą majątku dłużnika oraz przekazaniem uzyskanej kwoty wierzycielom. Nie oznacza to jednak, że dłużnik traci wszystko. Do jego dyspozycji pozostaje część majątku, która pozwala mu na codzienne funkcjonowanie i pracę.

Wszelkie dodatkowe informacje o upadłości konsumenckiej można uzyskać na stronie internetowej upadlosci-konsumenckie.pl.

Data dodania: 14-07-2019

DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!