MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Pod adresem podatkiwspolce.pl znaleźć można wszelkie istotne informacje dotyczące funkcjonowania spółki z o.o., o których przystępnie pisze prawnik, nie tylko znająca doskonale przepisy prawa handlowego i cywilnego, ale także mogąca pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży.

Jeżeli interesują cię dopłaty wspólników do kapitału spółki z oo lub chcesz znaleźć informację o tym, jak nabyć udziały w spółce z oo, wyczerpujące informacje na blogu na pewno spełnią twoje oczekiwania i wymagania. Warto podkreślić, że osoba, która prowadzi bloga zawodowo, zajmuje się przygotowywaniem umów, a także ich opiniowaniem i negocjowaniem. Ponadto, prawniczka ma doświadczenie w zakresie procedury zakładania spółki, składania wniosków rejestrowych do sądów oraz urzędów czy rejestracji statków morskich w budowie i ustanawianiu na nich hipotek.

Data dodania: 16-12-2017

DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Myślę, że taka strona jest bardzo pomocna, kiedy mamy jakiś dylemat natury prawnej, związany z prowadzeniem spółki z o.o.. Możemy uzyskać jego rozwiązanie - napisane w sposób zrozumiały.
By:upledo
Data:2018-03-14 12:55:50
Ocena: 3